سازه فضایی (سازه فضاکار)

فهرست مطالب

سازه فضایی چیست؟

تعدادی سیستم منظم هندسی را که در کنار هم تکرار شده باشند. و با اتصالات متعدد شبکه ای محکم و یکپارچه ساخته باشند. به صورت ساختار سه بعدی را شکل می‌دهند که سازه فضایی یا سازه فضاکار نامیده می‌شود. این نوع سازه نمونه بسیار خوبی از سازه های سه بعدی است. و شامل میله های فلزی و آلمینیومی است.

تعریف برای سازه فضاکار

سازه های فضاکار سازه هایی هستند که رفتاری سه بعدی نشان میدهند. و عملکردی کاملا سه بعدی دارند. به طوریکه تاثیر نمی‌توان از هیچ کدام از سه بعد سازه در هنگام رفتار سازه تحت فشار ها و کنش های وارد شده صرف نظر کرد.

هدف طراحی سازه های فضایی پیکربندی آنها برای تامین مسیر انتقال بارها از از طریق عناصر سازه ای در هر سه بعد است.

قاب های فضایی را جهت گشودن مناطق با وسعت زیاد با پشتوانه داخلی کم می‌توان بکار برد. مثل خرپا، یک قاب فضایی به دلیل سختی ذاتی مثلث پایدار است. بارهای خمشی (گشتاور های خمشی) به صورت بارهای کششی و فشاری در طول هر یک از نرده ها منتقل می‌شوند.

سازه های فضایی به خاطر پخش شدن نیرو در جهات متفاوت از هم استحکام توام با سبکی بسیار خوبی دارد به علت استفاده زیاد از سیستم پیش ساختگی دارای سرعت ساخت و نصب بی نظیری و باور نکردنی است  و به همین دلیل، صنعت ساختمان سازی نوین در جهان امروزی که در آن زندگی می‌کنیم به دنبال بکار گرفتن گسترده این سازه های سبک پر فایده در سطح های مختلف صنعتی، مسکونی و تجاری است .

سازه فضایی (فضاکار). فضاسازه. سازه فضایی. سازه فضاکار.

 تعریف کامل‌تر سازه فضاکار:

سازه فضایی از اجزای خرپا شکل کم وزن و با استحکام بالا ساخته شده است. که پایه های آن در الگوی هندسی خاصی کنارهم قرار گرفته اند.

سازه‌ ای که از اجزای خرپا شکل کم وزن و مستحکم ساخته شده بر پایه‌هایی که در الگوی هندسی کنارهم قرار می‌گیرند.

سازه های فضایی برای پوشش دهانه‌هایی که تکیه‌گاه کمی دارند بکار می‌رود. چون در ساختار سازه های فضایی، همچون خرپاها از مثلث استفاده می‌شود، لنگرهای خمشی، بصورت بار های کششی و فشاری به اعضای محوری خرپا منتقل می‌شود. که دلیل استحکام سازه های فضایی است.

تفاوت سازه‌فضایی و سازه فضاکار

سازه فضایی در بعضی موارد بجای سازه فضا کار استفاده می‌شود.

که از نظر مفهوم اصلی با هم متفاوت اند. سازه فضایی به سازه‌ ای است که در فضای بیرون از جو ساخته شده یا استفاده قرارمی‌شود که احتمال دارد خود آن فضاکار باشد.

ساده‌ ترین سازه های فضایی، هرم‌هایی با سقف صاف و با استفاده از میله‌های آلومینیومی یا فولادی ساخته می‌شوند. این نوع سازه‌ها مثل بازوی متحرک افقی جرثقیل برجی اند که کنارهم قرار گرفته‌اند.

سازه‌های فضایی دیگری که دارای استحکام بالاتری اند، به شکل هرم‌های چهار وجهی بهم‌ پیوسته ساخته می‌شوند.

در این حالت، همه ی اعضای محوری سازه، با طول یکسانی هستند.

سازه فضایی از نظر فنی

از نظر فنی، سازه فضایی، شبیه شبکه برداری یا خرپای هشت گانه‌ است. در انواع دیگر سازه ها همچنین، با تغییر دادن طول اعضای محوری، شکل کلی سازه به صورت انحناء یا اشکال هندسی دیگر تغییر می‌یابد.

انواع سازه فضاکار

انواع فرم های معماری سازه های فضا کار چیست؟

باتوجه به توانایی معماری سازه های فضا کار امکان خلق فضاهای زیبا متنوع و پیچیده به سادگی امکانپذیر است که در اینجا به معرفی چند فرم متداول پرداخته می‌شود .

1- تخت:

در این فرم معماری لایه زمین کاملا صاف بوده و برای شیب بندی از دستک های باطول های متفاوت استفاده می‌شود. در این فرم از معماری سازه فضا کار و برای دهانه های وسیع می‌توان از این نوع سازه در چندین لایه استفاده نمود.

2- شیبدار:

در این نوع معماری سازه های فضاکار بصورت کاملا تخت مونتاژ شده و با تغییر ارتفاع ستونها شیب یکطرفه برای سقف ایجاد می‌شود. اگرچه برای شیب دوطرفه نیازی به تغییر ارتفاع ستون‌ها نمی‌باشد.

3- قوسی (چلیک):

در این نوع معماری سازه فضایی به گونه ای طراحی و تولید می‌شود که پس از اجرا نمای بیرونی و داخلی سازه بصورت کمانی از دایره می‌باشد. فرم قوسی می تواند بصورت چلیک کامل یا چلیک ناقص می‌باشد.

4- گنبدی:

این نوع معماری از سازه های فضا کار اغلب در نورگیر های ساختمان‌های بزرگ و مسقف نمودن فضاهای بسیار وسیع ( مانند ورزشگاههای بزرگ ) و بدون استفاده از ستون‌های میانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فرم معماری در نمای کلی (شکل ظاهری) به دو دسته نیم کره (کروی) و نیم تخم مرغی ( بیضوی) تقسیم بندی می‌شوند و از نظر نوع بافت به بیش از ده نوع (دنده ای ، پیازی ، فرازشی ، …) قابل تفکیک می‌باشند .

5- هرمی:

این نوع معماری از سازه های فضا کار بصورت هرم کامل یا هرم ناقص اجرا می‌گردد و بیشترین کاربرد آن در نماسازی  شهری و نورگیر مجتمع های تجاری و مسکونی می‌باشد.

6- معماری‌های خاص و سایر فرم‌ها:

باتوجه به قابلیت سازه‌های فضایی تولید و اجرای هر فرم دلخواه معمای با استفاده از این سازه‌ها امکانپذیر است . ازجمله فرم موجی ، یو شکل ، کره کامل ، استوانه ای (دودکشی) ، زین اسبی و…

قیمت سازه فضایی گنبدی

اولین موردی که در تعیین قیمت سازه فضاکار مهم است، المان ها یا همان لوله های به کار رفته در سازه فضایی است. به عنوان مثال قیمت سازه با لوله های گالوانیزه در مقایسه با قیمت سازه با لوله سیاه متفاوت است.

تعیین قیمت برای سازه فضاکار بعدهای مختلفی دارد که در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم.

 • قیمت تمام شده سازه
 • مقاوت سازه در برابر عواملی مانند آتش سوزی و زلزله
 • سرعت اجرایی پروژه
 • قابلیت انعطاف پذیری و شکل پذیری

موارد مهم در تعیین قیمت سازه فضایی

در تعیین قیمت سازه فضایی علاوه بر لوله ها و المان ها مواردی که در زیر ذکر می کنیم نیز مهم است.

 • ارتفاع سازه فضایی
 • محل نصب سازه فضایی
 • نوع پوشش سازه فضایی
 • ضخامت سازه فضایی
 • رنگ های به کار رفته در سازه

تاثیر سایر عوامل بر قیمت سازه فضایی

تاثیر قیمت گوی

گوی ها از فولاد پر کربن ساخته می شوند و کیفیت بالایی دارند. پس هزینه تولید گوی بیشتر المان ها و لوله ها است. زیرا نقش مهم و بسزایی دارد.

قیمت تولید بشقابک

هزینه و قیمت تولید بقشابک، پیچ و جوش را باید در نظر گرفت. هزینه جوش مخروط های سازه فضاکار به نوع جوش بستگی دارد. معمولا جوش از نوع Co2 می باشد. اما اگر این جوش ها به صورت مکانیزه انجام شود قطعا قیمت بالاتری دارد.

سازه فضایی تک لایه

سازه های فضایی تک لایه در اکثر مواقع سازه هایی دارای یک لایه هستند. که این لایه از المان های وصل شده بهم ساخته شده اند. این سازه های فضاکار بیشتر به صورت تخت ساخته می‌شوند. کاربرد آنها بیشتر در مواقعی است که سازه نیاز ندارد. بار و فشار زیادی را تحمل کند. و فقط جهت پوشش های نمایشگاهی استفاده می‌شود. در نورگیر ساختمان ها, سردر ساختمان ها و گنبد های تک لایه استفاده می‌شوند. 

مزایای سازه فضایی (سازه فضاکار)

یکی از تکنولوژی های جدید روز که باعث تغییر جهان شده  سازه‌ های فضایی است. مزایای سازه فضایی نسبت به دیگر سازه ها دلیل اصلی 

با گذشت زمان و پیشرفت فن آوری های نوین مهندسین برای سهولت در تولید و اجرای سازه ها با استفاده از تکنولوژی، پیشرفت های شگرفی کرده اند. و موفق شده اند با بوجود آوردن نرم افزار هایی از قبیل auto cad و sap کارهای نقشه کشی را از حالت های سنتی به حالت پیشرفته و امروزی تغییر دهند.

یکی از مهمترین مزایای سازه فضایی که توانسته از انواع سازه های دیگر پیشی بگیرد نسبت به باقی سازه ها سریعتر اجرا شده و به دست مشتری می‌رسد.

زیبایی یکی از مزیت های سازه‌های فضایی است که هیچ کدام انواع دیگر سازه ها از جمله سوله ، سازه ی بتنی و … دارای این زیبایی نیست . شاید به همین دلیل اکثر افراد به سمت سازه‌های فضایی روی می‌آورند.

در سازه‌های فضایی محدودیت دهانه وجود ندارد و مشتری با آسودگی خیال از این بابت به سمت سازهای‌فضایی جذب می شود.

معایب سازه فضاکار (سازه‌فضایی)

سازه فضاکار یا سازه فضایی مزایای بسیار زیادی دارد ولی معایبی نیز دارد. عیب اصلی سازه های فضاکار تولیدات فولاد زیاد برای آن‌ها است. این سازه ها به دلیل نیاز زیادبه فولاد جهت ساخت قطعات و اتصالات سازه فضایی آلودگی زیست محیطی تولید می‌کنند. اما چطور؟

فولاد مورد نیاز برای ساخت سازه های فضاکار با مصرف زغال سنگ به وجود می‌آید. و افزایش قیمت زغال سنگ و کمبود آن از مشکلات ساخت سازه فضایی است. و سوختن این زغال سنگ ها باعث آلودگی هوا و محیط زیست شده است. همینطور محدودیت های دولتی و تحریم‌ها از دیگر معضلات اجرای سازه فضاکار است. 

از مهمترین مزایای قاب های فضایی

بر روی سازه‌های فضایی (فضاکار) هرنوع و هرگونه پوششی می توان قرار داد که چند مورد از این پوشش ها عبارتند از :

ساندویچ پانل ، شیشه ، پلی کربنات ، ورق گالوانیزه و …

ضریب ایمنی بالا در سازه‌های فضایی برای هر مهندس و معمار،یکی از ویژگی های مهم،طراحی مجموعه ای ایمن،زیبا و پایدار می‌باشد.

سازه های فضایی به لحاظ داشتن ویژگی های خاص، از حیث ایمنی نیز با کمتر سازه ای قابل مقایسه است.

یکی از پر استفاده ترین نوع سازه‌های فضایی برای دهانه های بزرگ ، سازه‌های فضایی دو لایه است.

این نوع از سازه های فضایی به علت تعداد زیاد قسمت ها و درجه ی نامشخصی که دارند سختی و مقاومت بالایی هم دارند.

لوله های سازه های فضایی، لوله سیاه است که با گالوانیزه کردن یا رنگ کردن و یا هردوی آن ها می‌توان آن ها را ضد زنگ،زیبا و … کرد.

از عمده ترین مزایای سازه های فضایی می توان به سبکی آن و اجرای راحت و سریع اشاره کرد.

کاربرد های سازه فضایی

پل های عابر پیاده، سقف های استخرها، سقف کارخانه ها، سقف پارکینگ ها، سقف گلخانه ها، سقف پارک های آبی، وید هتل، آشیانه هواپیما، سقف پمپ های بنزین وcng، سقف سالن تولید و…

فروش قطعات سازه فضاکار

قطعات و بخش های سازه فضاکار در ایران تولید و به فروش می‌رسد. برای اطلاعات بیشتر با کارسناسان شرکت فضاسازه اصفهان تماس بگیرید. 

قطعات سازه فضا کار

در ساخت و نصب سازه فضاکار بخش ها و تجزای زیادی به کار می‌رود. در ادامه این مقاله درباره نحوه نصب این قطعات در سازه فضا کار و وظیفه آن‌ها آشنا می‌شوید.

اجزای سازه فضایی (سازه فضاکار)

اجزای سازه های فضا کار به صورت اتصالات سازه های فضا کار حدود %50 کل هزینه ها را شامل می‌شود.

مهمترین اجزای سازه فضاکار :

گوی:

کره فولادی توپری است که موجب ارتباط اعضای سازه شده و بین نیروهای اعضا تعادل ایجاد می کند و باعث ایجاد پایداری در سازه‌های فضایی می شود. گوی پیچ ها می تواند از جنس آلومینیوم یا فولاد باشد.اما اگر فولادی باشد باید برای تغییر شکل های موجود کنترل گردد که در این صورت اتصالات بزرگتری خواهیم داشت.آلومینیوم علاوه بر اینکه وزن و مدول  الاستیسه یک سوم فولاد دارد، مقاومت کششی بالاتری نیز دارد.آنچه در طراحی اتصالات به خصوص طراحی گوی ها حائز اهمیت است بررسی عدم تداخل بولت ها درون آن بررسی شود که این مورد می تواند با نرم افزارهای  جانبی یا به صورت دستی کنترل گردد.هم چنین اگر در محل اتصال پیچ ها  از داخل  بسته و محکم شوند اتصال انعطاف پذیری بیشتری خواهد داشت.

بشقابک (مخروطی):

قطعه فولادی مخروطی شکلی است که به لوله جوش شده و از سمت دیگر امکان اتصال به گوی را فراهم می کند تا از تراکم لوله ها در نزدیکی گوی جلوگیری کند.این قطعه دارای دو نوع کششی و فشاری می باشد.مهم ترین نقش آن جلوگیری از تراکم لوله های در نزدیکی گوی می باشد.

لوله:

نقش تحمل نیروهای محوری (کششی و فشاری)را دارد و از طریق جوش به بشقابک اتصال آن با سایر اجزا برقرار می شود.لوله هایی که در خرپای  سازه های فضا کار استفاده می شود 6 متری می باشد و برای جلوگیری از هدر رفتن مصالح در قطعات 2 یا 3 متری برش داده می شود (جنس آن لوله صنعتی فولادی ST37)

پیچ:

علاوه بر برقراری اتصال نقش انتقال نیرو را دارد.در این سیستم از پیچ های با کلاس 8.8 و 10.9 استفاده می شود.

اسلیو (غلاف):

از اسلیو یا غلاف به منظور محکم کردن و اطمینان از وارد شدن کافی بولت درون رزوه(اسلیو) استفاده می شودموجودی روی اسلیو صحت کنترل میزان فرورفتن پیچ درون گوی تعبیه شده است

اتصالات سازه فضاکار

اتصالات سازه فضایی در شرکت فضاسازه انواع متفاوتی دارند. و کابرد هرکدام در شرایط و وضعیت متفاوتی است. در اینجا با تعدادی از آن‌ها آشنا خواهید شد. اتصالات سازه فضایی با توجه به کابرد و عملکردشان چهار نوع دارند.

انواع اتصالات سازه‌فضایی

1- سیستم یونی بت

2- سیستم مرو

3- سیستم کاتریس

4- سیستم تریدیوک

طراحی سازه فضایی

همانطور که تا الان متوجه شده اید، سازه های فضایی در مکان های زیادی مانند استادیوم، فرودگاه، سالن ها و … کاربرد دارند. اما این سازه ها چگونه و چطور طراحی می شوند؟.

برای طراحی سازه های فضایی از نرم افزار های مدل سازی مانند formain استفاده می شود. پس از اینکه مدل سازه سازه فضاکار تمام شد، مدل را به برنامه دیگری مانند SAP انتقال می دهند و اقدامات نهایی را انجام می دهند.

قیمت سازه فضایی (سازه فضاکار)

قیمت سازه فضایی (سازه فضاکار) در مقایسه با دیگر سازه‌های مهندسی بسیار به صرفه است. و در زمان کوتاه‌تری نیز اجرا و مونتاژ می‌شود. در اجرای سازه فضاکار بتن بسیار کمتری مصرف می‌شود. که تاثیر زیادی روی قیمت می‌گذارد. در طراحی سازه فضاکار مهندسین شرکت فضاسازه نقش جهان اصفهان به صرفه ترین طراحی ممکن را به شما ارئه می‌کنند.

قیمت قطعات سازه فضایی

از پرسش های متداول مشتریان، قیمت سازه های فضایی است. اکثر مشتریان به هنگام خرید توجه زیادی به حجم و و ساز قطعات سازه فضایی ندارند و بیشتر روی قیمت آن متمرکز هستند. قیمت سازه های فضایی بستگی به قیمت قطعات آن دارد. از این کسانی که متوجه قیمت قطعات می شوند، تقریبا قیمت سوله فضایی، مخروط فضایی و انوان سازه فضایی را به دست دارند. برای دریافت قیمت قطعات سازه فضاکار با شرکت فضاسازه نقش جهان تماس بگیرید.

هزینه ساخت سازه فضاکار به عواملی در روند تولید و قبل از آن بستگی دارد:

اولین مرحله تعیین قیمت سازه فضا کار

اولین مرحله از تعیین سازه فضاکار قبل از اجرا است. مهندسین شرکت فضاسازه اصفهان در طراحی خود مقدار دقیق مصالح مورد نیاز را حساب می‌کنند. و قیمت آن به شما اعلام می‌شود.

مرحله دوم در مشخص کردن قیمت سازه فضاکار

در مرحله بعد محل اجرای سازه فضایی از نظر وضعیت زمین و آب و هوایی مورد برسی قرار می‌گیرد. مقدار فشاری که به زمین وارد می‌شود. و فشاری که سازه فضایی در مقابل باد تحمل کند نیز تاثیرگذار است. مقدار بارش برف و باران بر روی سازه فضایی یا اطراف آن هم از عوامل مهم در تعیین قیمت سازه فضاکار است. 

مرحله سوم شناسایی ساختمان های نزدیک سازه فضایی است. پوشش ساختمانی یا گیاهی اطراف سازه روی میزان وزش باد تاثیر دارد. و وزش باد قیمت سازه فضاکار را تغییر می‌دهد.

مرحله چهارم که بسیار مهم است. اینکه آیا پس از ساخت سازه فضایی سازه های دیگر مانند برج های خنک کننده روی سازه قرار می‌گیرد یا خیر. زیرا روی فشار وارده بر سازه فضاکار بسیار تاثیر گذار است. و یا اینکه جرثقیل های بزرگ یا دیگر ماشین آلات روی سازه نصب می‌شود یا خیر. همه اینها روی قیمت سازه فضاکار تاثیرگذار است.

مرحله پنجم یا عامل پنجم در قیمت سازه فضایی نوع پوشش آن است. همانطور که خواندید یکی از مزایای سازه فضایی تنوع پوشش های آن است. و نوع پوشش سازه فضاکار تاثیر بسیار زیادی روی قیمت آن دارد. و در برآورد قیمت سازه و ساخت آن تغییر ایجاد می‌کند.

در مرحله ششم درمورد گالوانیزه بودن قطعات و بخش های سازه فضایی است. شما باید انتخاب کیند قطعات سازه فضایی ابتدا گالوانیزه شوند. و بعد با رنگ پودری رنگ شوند. یا تنها رنگ شوند بدون نیاز به گالوانیزه شدن. یا اینکه فقط قطعات گالوانیزه شوند و بعد نصب شوند.

مرحله هفتم ارتفاع سازه فضایی است. ارتفاع سازه فضایی از مهمترین عوامل تعیین قیمت سازه فضایی است. ارتفاع سطع زمین و سازه فضایی برسی می‌شود. زیرا فشار هوا و تعادل سازه فضایی تحت تاثیر قرار می‌گیرد. 

آخرین عامل قیمت سازه فضاکار

در مرحله آخر محل نصب سازه مشخص می‌کند. که داربست ها در کجا نصب شوند. جابه‌جایی آن چگونه است. و آیا امکان نصب داربست وجود دارد یا خیر. همینطور جابجایی اجزای سازه فضایی به محل نصب هم تعیین می‌شود.

شرکت سازه فضایی (سازه فضاکار)

شرکت فضاسازه از شرکت های پیشروی سازه فضایی در ایران است. اجرای سازه های فضایی در همه جای ایران و جهان. شرکت های سازه فضاکار در دهه های اخیر در ایران شروع به فعالیت کرده اند. زیرا سازه های فضایی جایگزین سازه های طاق ضربی شده اند. برای اطلاعات بیشتر از قسمت ارتباط با ما اقدام کنید.

سازه فضایی مشهد

مشهد از شهرهایی است که تعداد مسافر و گردشگر زیادی دارد. از این امکان زیادی مانند پارک های آبی و بازارها به صورت گسترده ساخته شده اند. برای ساخت این امکان از سازه های فضایی استفاده می کنند. سازه های فضایی سبک و مقاومت بالایی در برابر آسیب های طبیعی و انسانی دارند.

شرکت فضاسازه نقش جهان خدمات خود را در سراسر ایران زمین ارائه می کند.

ضخامت سقف سازه فضاکار

ضخامت سقف سازه فضاکار از نکاتی است. که مهندسین دقت و وسواس زیادی برا آن دارند. ضخامت سقف سازه فضایی هم مانند دیگر مراحل ساخت به عوامل زیادی بستگی دارد. 

در طراحی و مدل سازی سازه فضایی به همراه نقشه سازه ضخامت سقف نیز تعیین می‌گردد. در هنگام انجام محاسبات خرپای سازه فضایی و نسبت طلایی طراحی ضخامت سقف اندازه گیری می‌شود. این روش معمول کار است. که رعایت نکات خاصی ندارد مگر اینکه شما بخواهید و شاید اصول طلایی طراحی.

ضخامت سازه فضایی در اصل فاصله لایه بالایی خرپای سه بعدی سازه فضایی با لایه پایینی آن است. مهندسین سازه به این قسمت جان سازه هم می‌گویند. 

نصب سازه فضاکار

نصب سازه فضاکار از نقاط قوت این نوع سازه ها است. سرعت نصب بالا و نصب آسان این سازه ها باعث راحتی شما می‌شود. شرکت فضاسازه نقش جهان اصفهان آماده ساخت و نصب سازه های فضایی برای شما است. 

نصب و مونتاژ سازه های فضایی به روش های متفاوتی انجام می‌شود.

نصب سازه فضایی

نصب یا مونتاژ سازه فضایی با یکی از روش های زیر انجام  می شود.

 • مونتاژ یکجای سازه فضاکار

در این روش به کمک جرثقیل مونتاژ سازه فضاکار را نصب می کنند. سریع بودن و صرفه جویی در بافت از مزیت های این روش است.

 • نصب بلوک های مشخصی از سازه

به کمک جرثقیل بلوک ها را در ارتفاع نصب می کنند. این روش از سرعت کمی برخوردار می باشد.

نصاب سازه فضاکار

درباره هزینه نصب و انواع نصب سازه فضایی توسط نصاب گفته شد. حال بهتر است درباره اجرت نصاب سازه‌فضایی بیشتر بدانید.

اجرت نصب سازه های فضایی فضاسازه را روش نصب مشخص می‌کند. نقشه اجرای سازه فضایی نمایش می‌دهد. که سازه شما چگونه نصب و راه اندازی می‌شود.

دقیقا همان عوامل گفته شده در قبل برای سازه فضایی هزینه را تعیین می‌کنند. مانند ارتفاع سازه فضاکار, شرایط جغرافیایی و جوی محل نصب, روش اجرای سازه فضایی و… همگی عواملی تاثیرگذار هستند.

روش نصب در قیمت سازه فضا کار تاثیر دارد. زیرا در روش های متفاوت زمان استفاده از جرثقیل و دیگر ابزار ها کمتر یا بیشتر است. و بعضی اوقات که از روش بافت و نصب پنجه‌ای در عملیات مونتاژ سازه فضاکار بهره می‌بریم. نسبت به زمان بافت شاخه ای هم زمان و هم سرعت متفاوت شده در حق الزحمه نهایی گروه نصب سازه فضا کار هم مانند همین است. و تعیین می‌نماید.

سازه فضایی در قزوین

امروزه سازه‌های فضایی به دلیل کاربردها و مزیت های زیادی که دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. نصب سازه فضاکار توسط شرکت فضاسازه نقش جهان فقط محدود به تهران و اصفهان نمی شود. شرکت فضاسازه در تمام نقاط ایران فعالیت می کند و کیفیت سازه های فضاکار خود را تضمین می کند. قیمت مناسب، کیفیت مناسب، رضایت مشتری از هدف های اصلی شرکت فضاسازه است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت نقش جهان تماس بگیرید.

سازه فضایی تخت. سازه فضاکار تخت. طراحی سازه فضایی. سوله سازه فضایی. قاب فضایی. فضاسازه.

شرکت های سازه فضایی

شرکت های بسیار زیادی در ایران و جهان وجود دارند که در زمینه سازه های فضایی فعالیت می کنند. شرکت فضاسازه نقش جهان، به عنوان بهترین شرکت سازه فضاکار شناخته می شود. کیفیت و قیمت مناسب دو ویژگی بارز شرکت نقش جهان است.

مشاوره و سفارش سازه فضایی

برای سفارش سازه فضایی مورد نظر می توانید از طریق تماس با کارشناسان و واحد فروش و یا فرم زیر اقدام فرمایید. کارشناسان شرکت فضاسازه قبل از خرید و ثبت سفارش شما را راهنمایی می کنند  و نکات حائز اهمیت را به شما می گویند.

شرکت سازه فضایی فضاسازه

سازه های فضایی کاربردهای گسترده ای دارند. به عنوان مثال در ساخت مکان های تفریحی، گردشگری، تجاری، صنعتی و … از سازه های فضاکار استفاده می کنند. شرکت سازه فضایی فضاسازه، در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای سازه فضاکار با بیش از 23 سال سابقه در حال فعالیت هستند. برای دریافت قیمت و سفارش سازه فضاکار با کارشناسان شرکت فضاسازه تماس بگیرید.

تماس با شرکت فضاسازه