شرکت فضاسازه نقش جهان با چندین سال تجربه قبلی مؤسسین و با شالوده‌ای مستحکم، از سال 1376 با موضوع مشاوره، طراحی، تولید و اجرای سازه‌ های فضاکار تأسیس گردید و به همت مدیران و به پشتوانه نیروهای فنی، متخصص و متعهد خود اکنون در زمره برترین تولیدکنندگان سازه‌های فضاکار کشور قرار دارد.

این شرکت با درک اهمیت کیفیت و در راستای احترام به حقوق مشتریان، همواره بیشترین تمرکز را بر روی تحقیقات و دستیابی به راهکارهای علمی و عملی افزایش کیفیت و کارآیی قرار داده و همواره از پیشتازان ارائه راهکارهای جدید در زمینه طراحی، ساخت و نصب سازه‌های فضاکار بوده است، به طوری که به جرأت و با استناد به تجربه سالها حضور در بازار می‌توان گفت که پروژه‌های انجام شده توسط این شرکت کم نظیر و در بسیاری موارد بی‌نظیر بوده و توجه روزافزون کارفرمایان را به خود جلب کرده است.

شرکت فضاسازه نقش جهان همواره تلاش مستمر، یادگیری، کار گروهی، تعهد و کسب رضایت مشتری را برای دستیابی به بالاترین شایستگی‌ ها سرلوحه کار خود قرار داده است. انجام پروژه‌های متعدد در کشورهای ایران، عراق، اقلیم کردستان، افغانستان و ترکمنستان مهر تأییدی بر این شایستگی می‌باشد.

ما برای ساخت رویای شما تلاش میکنیم

دستیابی اهداف

100 درصد دستیابی به اهداف در تمامی پروژه ها

مدیریت زمان

تحویل پروژه طبق جدول زمانبندی تعیین شده

طراحی ، تولید و اجرای انواع سازه فضاکار تخصص ماست

عقد قرارداد

طراحی

تولید

اجرا

چارت فضاسازه

پل ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی

لینکدین

اینستاگرام

تلگرام

تماس با ما

ایمیل شرکت

نظرات مشتریان و کارفرمایان

keyboard_arrow_up