طالقانی
طالقانی

شرکت فضاسازه نقش جهان با چندین سال تجربه قبلی مؤسسین و با شالوده‌ای مستحکم، از سال 1376 با موضوع مشاوره، طراحی، تولید و اجرای سازه‌ های فضاکار تأسیس گردید و به همت مدیران و به پشتوانه نیروهای فنی، متخصص و متعهد خود اکنون در زمره برترین تولیدکنندگان سازه‌های فضاکار کشور قرار دارد.

این شرکت با درک اهمیت کیفیت و در راستای احترام به حقوق مشتریان، همواره بیشترین تمرکز را بر روی تحقیقات و دستیابی به راهکارهای علمی و عملی افزایش کیفیت و کارآیی قرار داده و همواره از پیشتازان ارائه راهکارهای جدید در زمینه طراحی، ساخت و نصب سازه‌های فضاکار بوده است، به طوری که به جرأت و با استناد به تجربه سالها حضور در بازار می‌توان گفت که پروژه‌های انجام شده توسط این شرکت کم نظیر و در بسیاری موارد بی‌نظیر بوده و توجه روزافزون کارفرمایان را به خود جلب کرده است.

شرکت فضاسازه نقش جهان همواره تلاش مستمر، یادگیری، کار گروهی، تعهد و کسب رضایت مشتری را برای دستیابی به بالاترین شایستگی‌ ها سرلوحه کار خود قرار داده است. انجام پروژه‌های متعدد در کشورهای ایران، عراق، اقلیم کردستان، افغانستان و ترکمنستان مهر تأییدی بر این شایستگی می‌باشد.

گواهی نامه ها و مجوزهای شرکت فضاسازه نقش جهان

چرا شرکت سازه فضاکار فضاسازه نقش جهان؟!

اطمینان از یک خرید خوب حق شماست. شرکت فضاسازه نقش جهان تلاش می‌کند در کلیۀ مراحل طراحی، تولید و نصب سازه فضاکار، حد اعلای کیفیت را رعایت نماید تا سازه‌ای استاندارد، با کیفیت و تا حد امکان اقتصادی به شما ارائه نماید. از همین روی و به منظور آشنایی بیشتر ، بخش های مختلف را بررسی می نماییم.

تمامی پروژه‌هایی که در شرکت فضاسازه نقش جهان تعریف می‌شوند، براساس استانداردهای مهندسی و منطبق با مقررات ملی ساختمان و الزامات سازمان نظام مهندسی طراحی می‌شوند. به همین دلیل، طراحی‌های انجام شده در این شرکت، تأییدیه مشاورین محترم و سازمان نظام مهندسی را به سهولت دریافت کرده و این اطمینان را می‌دهد که سازۀ شما با رعایت کلیۀ استانداردهای مهندسی و الزامات قانونی طراحی می‌شود.

به دلیل برخورداری حدود سه دهه تجربه در طراحی و تولید انواع سازه‌های فضایی و دارا بودن تیم طراحی و مهندسیِ متبحر، متخصص و با تجربه، به جرأت می‌توان گفت که سازه‌های طراحی شده در شرکت فضاسازۀ نقش جهان، ضمن برخورداری از کلیۀ استانداردها و ضوابط سازمان نظام مهندسی، اقتصادی‌ترین طراحی اصولی را ارائه می نماید.

تجربۀ سالها تولید و بررسی کیفی تأمین کنندگان مختلف و برندهای گوناگون، شرکت فضاسازه نقش جهان را بر آن داشت تا متریال اولیۀ مورد نیاز خود را علیرغم گرانتر بودن برخی مصالح، فقط از برندهای مطرح و با کیفیت خریداری کند. بر این مبنا، لوله‌های مورد نیاز، از شرکت لولۀ سپاهان خریداری می‌شود. فولاد مورد نیاز این شرکت جهت تولید قطعاتی نظیرِ گوی و  اِسلیو نیز فقط از فولاد آلیاژی یزد تامین می‌گردد. همچنین پیچ  مورد نیاز این شرکت از تولیدکنندگانی تأمین می‌شود که از متریال اولیۀ با کیفیت استفاده کرده و پروسۀ تولید استادارد و کنترل شده داشته باشند.

برای تولید المان‌ها در شرکت فضاسازۀ نقش جهان از دستگاه جوش اتوماتیک استفاده می‌شود. با استفاده از این دستگاه، بُعدِ جوش انجام شده جهت اتصال مخروط به لوله با استفاده از گاز محافظ ، دارای ضخامت یکنواخت بوده و جوش از کیفیت عالی برخودار می‌باشد. همچنین wps و به عبارتی، “مشخصات روش جوشکاری” مخصوصی تهیه شده که براساس آن، شدت جریان جوشکاری، سرعت چرخش لوله، سرعت تغذیۀ سیم جوشکاری و سایر مواردِ مرتبط ، برای هر سایز لوله تعیین شده و سبب می‌شود جوشِ انجام شده بین بشقابک و لوله، استحکام و کیفیت عالی داشته باشد.

رعایت دقت در تولید گوی، امری به شدت مهم و درخور توجه است. زیرا یک تغییر کوچک در زاویۀ هر یک از سوراخ‌های روی گوی می‌تواند منجر به عدم امکان ادامۀ عملیات مونتاژ سازه و توقف در نصب شود. دستگاههای گوی‌زن در شرکت فضاسازۀ نقش جهان مجهز به سیستم کامپیوتری بوده و با خوانش زاویۀ سوراخ از فایل ورودی و ابلاغ فرمان به سروُو موتورهای دستگاه (servo Motor)، چرخش اتوماتیک گوی، حول چند محور را ممکن می‌‎سازد تا سوراخ مورد نظر بدون هیچ‌گونه خطایی در محل مربوطه ایجاد و رزوه شود.

در کارخانۀ شرکت فضاسازۀ نقش جهان، المان‌ها پس از تولید، به سالن شات بلاست منتقل شده، به صورت یکی یکی وارد دستگاه شات بلاست شده و سپس لوله ها عاری از هرگونه زنگ‌زدگی، چربی یا آلودگی و با زبریِ سطح تعیین شده‌ای، از دستگاه خارج می‌شوند. نتیجۀ این عمل، آن خواهد بود که هنگام رنگ آمیزی المان، رنگ نه تنها به دلیل عدم وجود هرگونه آلودگی یا زنگ‌زدگی، بلکه به دلیل زبری سطح لوله به طور کامل به لوله چسبیده و رنگ آمیزی از کیفیت عالی برخوردار می‌باشد.

المان‌های تولید شده در کارخانۀ شرکت فضاسازه نقش جهان پس از رنگ آمیزی به قسمت کنترل کیفیت نهایی و بسته‌بندی ارسال می‌شوند. در این بخش هر اِلمان بصورت مجزا کنترل شده و پس از تایید کیفیت نهایی ، با روکش های پلاستیکی بسته‌بندی می‌شوند تا از غبار و سایر آلودگی‌های محیطی مصون بمانند. در نهایت المان‌های روکش شده در پالت‌های فلزی بسته‌بندی و به همراه پالت گوی‌ها به مقصد پروژه حمل می‌شوند.

ما برای ساخت رویای شما تلاش میکنیم

icon box 02 min

دستیابی اهداف

100 درصد دستیابی به اهداف در تمامی پروژه ها

icon box 01 min

مدیریت زمان

تحویل پروژه طبق جدول زمانبندی تعیین شده

طراحی ، تولید و اجرای انواع سازه فضاکار تخصص ماست

عقد قرارداد

Snapshot 21 07 11 18 17 52 removebg preview min

طراحی

Snapshot 21 07 11 18 17 05 removebg preview min

تولید

Snapshot 21 07 11 18 16 19 removebg preview min

اجرا

Snapshot 21 07 11 18 18 25 removebg preview min

ما یک تیم متخصص برای تحقق رویاهای شما داریم

تیم بازرگانی و کنترل پروژه و فناوری اطلاعات

طالقانی

مهندس امیرفواد طالقانی

سرپرست ارشد پروژه

هاشمی

مهندس نیلوفر هاشمی

کارشناس کنترل پروژه

تولا

مهندس گلشید تولا

کارشناس بازرگانی خرید

پرستو نصرتی

مهندس پرستو نصرتی

کارشناس بازرگانی و فروش

علیرضا خسروی

مهندس علیرضا خسروی

کارشناس فناوری اطلاعات

شبنم رحمانی

مهندس شبنم رحمانی

کارشناس کنترل پروژه

شریفه قربانی

مهندس شریفه قربانی

کارشناس امور اداری

تیم فنی و مهندسی

طالقانی افشین

دکتر افشین طالقانی

ریاست واحد R&D و معاون مدیرعامل

نوقبایی

مهندس مهسا نقبایی

کارشناس ارشد طراحی سازه

واعظ

دکتر عبدالله واعظ شوشتری

کارشناس ارشد طراحی سازه

بدیعیان

مهندس پریناز بدیهیان

کارشناس طراحی سازه

محمد آخوندی

مهندس محمد آخوندی

کارشناس طراحی سازه

مژگان محمدی

مهندس مژگان محمدی

کارشناس طراحی سازه

متین رضوانی

مهندس متین رضوانی

کارشناس طراحی سازه

تیم حسابداری و مالی

ریسیه

آقای مسیح رییسیه

کارشناس ارشد حسابداری و مالی

2

خانم پریسا سبحانی

کارشناس امور حسابداری

نظرات مشتریان و کارفرمایان

keyboard_arrow_up